VideoSio
Witamy
Login / Rejestracja
    Dodaj kod embed / link

Omiń czas oczekiwania na video rejestrując się na stronie << tutaj >>

Pamięć absolutna / Total Recall (1990)

Twoje wideo zostanie odtworzone za 15

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Greg w Filmy
39 Wyswietleń

Opis

gatunek: Thriller, Akcja, Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 1 czerwca 1990 (świat)
reżyseria: Paul Verhoeven
scenariusz: Dan O'Bannon, Gary Goldman, Ronald Shusett

Bardzo bliska przyszłość (tak aproksymuję w linii czasu, gdyż w FR {nie chodzi o V RF} już przygotowywuje się załogową misję {pewnie pojadą misjonarze - co by się zgadzało bo tzw. Zielone Ludziki są właśnie wyznania prawosławnego Patriarchatu Moskiewskiego}) na Marsa.
Przyszły Terminator (I, II, III, IV i V stopnia), później za zasługi dla ratowania Ludzkości awansowany do stopnia Gubernatora wiedzie proste życie szczęśliwego robola realizującego się przy młocie pneumatycznym w kamieniołomach.
Mimo, że homeostazę dopełnia mu fakt posiadania atrakcyjnej małżonki, to nocami nie dają mu spać także niepokojące sny, w których staje na czele bojowników (nie mylić z terrorystami - bo oni właśnie walczą z Zielonymi Ludkami a nie na odwrót) o wolność Marsa.
Żona (w tej roli czarująca Sharon Stone - nie mylić z Arielem Sharonem - bo był mniej atrakcyjny) - poza cywilem agentka (nie będę zdradzał jej pochodzenia etnicznego i przynależności służbowej bo strach!) standardowo radzi mu by poszedł z tym do psychiatry.
Ten jednak postanawia odbyć zgubny virtualny seans naukowo-spirytualistyczny by wniknąć wgłąb swych wspomnień i poznać Prawdę. Co jak zawsze owocuje komplikacjami i zburzeniem sielanki rodzinnej...

Obsada:

Arnold Schwarzenegger...Douglas Quaid / Hauser
Rachel Ticotin...Melina
Sharon Stone...Lori
Ronny Cox...Vilos Cohaagen
Michael Ironside...Richter

Tagi: 1990

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
RSS